GOODYEAR Efficientgrip Performance 2


205/55 16 91 V

  • Binek / Suv / 4X4
  • Yaz Lastiği
  • Jant Ebat: 205/55 16
69

EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 2 En iyi kilometre performansina sahip yaz lastigi: Yaklasik iki mevsim daha fazlakullanin.*Olaganüstü kilometre: Test edilen en yakin rakibe kiyasla %20 daha fazla mesafe*Islak ve kuru yollarda daha kisa frenleme mesafesi**


Sehir trafiginde ve uzun yolculuklarda maksimum verim almanizi saglayan Goodyear Effigrip Perf 2 Oto Yaz Lastigi, üretim yiliyla uzun ömürlü kullanim avantaji sunuyor. Gelistirilmis iç bileseni ve kauçuk yapisiyla üstün kavrama hissiyatini yasamanizi saglayan ürün, keskin virajlar ve zorlu yol kosullarinda sizi yari yolda birakmiyor. 

Maksimum Yol Tutusuyla Öne Çikan Oto Lastigi

  • Islak ve kuru zeminde maksimum yol tutusu ile dikkat çeken oto lastigi, genis oluk tasarimiyla su ve çamurun hizli bir sekilde tahliye edilmesini sagliyor. 
  • Düsük yuvarlanma direnci ile daha az yakit tüketmenizi saglayan ürün, tasarruf yapmaniza yardimci oluyor. 
  • Aktif Frenleme teknolojisiyle lastik ve yol arasindaki yüzey temasinin artmasini saglayan Effigrip Perf 2, kisa fren mesafesiyle kullanicilari memnun ediyor. 
  • Kontrollü Asinma fonksiyonu ve özel sirt tasarimi asinma hizinin azalmasini saglayarak, lastigi uzun süre kullanmanizi sagliyor. 

Öne Çikan Teknik Özellikler

Goodyear Effigrip Perf 2 Oto Yaz Lastigi teknik özellikleri maksimum performanstan faydalanmanizi saglarken, yolculuklarinizin güvenli ve keyifli geçmesine yardimci oluyor. 

Kategori

Binek / Suv / 4X4

Mevsim

Yaz

Yakıt Ekonomisi

B

Fren Mesafesi

A

Gürültü Seviyesi

69 dB

Taban Genişliği

205

Yanak Kesiti

55

Jant Çapı

16

Yük Endeksi

91

Hız Endeksi

V

Ürün Tipi

Lastik

Ebat

205/55 R 16

Desen

Efficientgrip Performance 2