Dunlop SP SPORT LM705


245/45 18 100 W

  • Binek / Suv / 4X4
  • Yaz Lastiği
  • Jant Ebat: 245/45 18
70

Dunlop SP SPORT LM705 Oto Lastikleri:

Hem Tasarruflu Hem de Konforlu Sürüs Deneyimi

Düzensiz asinmaya karsi etkili bir sekilde direnç gösteren Dunlop Sport LM705 oto lastigi hem düz hem de virajli yollarda suda kizaklamaya karsi ekstra direnç gösteriyor.

Dunlop Sport LM705’in her türlü sürüs kosulunda gösterdigi mükemmel kavrama ve ideal yol tutusu sürücülerin daha emniyetli yolculuk yapmalarini kolaylastiriyor.

Islak ve kuru yol kosullarinda iyi bir kontrol ve direksiyon hakimiyeti sunan ürün, düzensiz asinmaya karsi gösterdigi yüksek direnç sayesinde uzun süre kullanim olanagi sunuyor.

Düsük yuvarlama direnci ile yakit tasarrufu saglayan Dunlop Sport LM705, bu yönüyle sürücülerin daha ekonomik bir seyahat gerçeklestirmelerine imkân veriyor.

Yüksek hizlarda bile daha kisa fren mesafesi saglayarak güvenli bir sürüs vadeden ürün, binek araç tercih eden kullanicilarin tüm beklentilerini karsiliyor.

Dunlop SP Sport LM705 Lastikleri:

Islak ve kuru zemin kosullari için gelistirilmis performans lastigi SP Sport LM705.

Yüksek hizlarda güvenli sürüs ve daha kisa fren mesafesi saglar.

Düsük yuvarlanma direnci ile yakit tasarrufu saglarken islak zeminde mükemmel performans.

Her türlü sürüs kosulunda mükemmel kavrama ve ideal yol tutusu.

Kuru ve islak zeminde kisa fren mesafesi.

Konforlu sürüs ve daha iyi yuvarlanma direnci.

Yüksek sürüs kararliligi, düsük yuvarlanma direnci

Mükemmel sürüs hakimiyeti

Hem düz yolda virajlarda suda kizaklamaya karsi mükemmel direnç

Düsük gürültü seviyesi ile saglanan konfor

Düzensiz asinmaya karsi direnç sayesinde lastik ömrünün uzamasi

Konforlu sürüs deneyimi ile beraber kuru ve islak kosullarda iyi bir kontrol saglar.

Dunlop Lastikleri:

Yaklasik olarak 90 yil önce kurulan Sumitomo Rubber Grubu tarafindan dünya geneline sunulan Dunlop, pnömatik lastik teknolojisinin öncü markasi olarak dikkat çekiyor. Iskoç bir veteriner olan J.B. Dunlop’un 1888 yilinda ilk kez kesfettigi hava dolu (pnömatik) lastik tasarimi, ileri ki yillarda daha da gelistirilerek çagdas otomobil sektörünün gelismesine de katki saglamistir. “Made in Türkiye” kodu ile de üretilen Dunlop,120 yildir dünya lastik pazarina yön vererek kaliteli ve üstün performansli lastik üretimine devam ediyor.

DUNLOP’UN KÖKENI

Dünya’nin en taninmis lastik üreticilerinden biri olan Dunlop, yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile taninmaktadir.

J.B. Dunlop, oglunun üç tekerli bisikletinin kullanimini kolaylastirmak için basladigi çalismalari, hava ile doldurulmus veya pnömatik diye adlandirilan lastik fikrinin ortaya çikmasi ile sonuçlanmistir. Bu muhtesem yeni fikir, modern otomobil dünyasinin gelisimine büyük katki saglamistir. O günden itibaren 120 yildan daha uzun bir süredir Dunlop lastikleri tüm dünyayi sallamaktadir.

Dunlop’un Hikayesi

1888 yilinda John Body Dunlop Iskoç bir veteriner ilk pratik pnömatik lastigi kesfetti. Dunlop oglunun iç tekerleklisinin rahatsizliklarini ortadan kaldirmak için yollar denedi ve hava dolu veya pnömatik lastikle çikageldi. Bu dikkate deger yeni fikir çagdas otomobil toplumunun gelisimine katkida bulundu. O zamandan beri Dunlop, 120 yildir dünyanin her yerinde gelisti.

Sumitomo Rubber Grubu Felsefesi

Sumitomo Rubber Group olarak tüketicilerin memnuniyetini saglamak, tüm insanlarin yasamini zenginlestirmek ve böylece toplumun sürekli gelisimine katkida bulunmak için elimizden geleni yapiyoruz. Hem günümüzde hem de gelecekte herkes için yeni bir yasam degeri yaratma arzusundayiz.

Pnömatik lastik teknolojisinin öncüsü bir Avrupa’li marka olan Dunlop, yaklasik 90 yil önce kurulan Sumitomo Rubber Grubu tarafindan sunulmaktadir."

 

Kategori

Binek / Suv / 4X4

Mevsim

Yaz

Yakıt Ekonomisi

C

Fren Mesafesi

A

Gürültü Seviyesi

70 dB

Taban Genişliği

245

Yanak Kesiti

45

Jant Çapı

18

Yük Endeksi

100

Hız Endeksi

W

Ürün Tipi

Lastik

Ebat

245/45 R 18

Desen

SP SPORT LM705