GENERAL GRABBER AT3


245/75 16 120 S

  • Binek / Suv / 4X4
  • Yaz Lastiği
  • Jant Ebat: 245/75 16
74

General Grabber AT3

General Grabber AT3; SUV, pikap ve arazi araçlarinin performans taleplerine karsilik vermek için tasarlanmis bir AT lastik desenidir. Hem otoyol hem arazi kosullarinda etkili yol tutus ve fren performansi ile çekis gücünü saglamaktadir. Ayni zamanda; zorlu off-road kosullari için dayanikli yapiya sahiptir. Genis aralikli disleri, çamur ve suyun disler arasindan hizla atilmasini saglamaktadir. Böylece çamurlu ve islak zeminlerde daha fazla çekis gücü sunmakta; suda kizaklama riskini büyük ölçüde azaltmaktadir.AT Lastik Nedir?

All Terrain lastikler,%60 asfalt %40 yol disi kullanimi gibi oranlarla, otoyol kullanimi agirlikli olarak tasarlanmaktadir. Bu lastikler, A/T lastik olarak kisaltilmaktadir. AT lastikler, güçlendirilmis yanak yapisina sahiptir. Bu ürünler, daha derin omuz bloklariyla zorlu sartlarda dayaniklilik sunmaktadir. Kilometre ömrü ise dis derinligi ve kauçuk bilesigine bagli olarak daha fazladir. All Terrain lastikler, çamur lastikleri olarak bilinen Mud Terrain lastiklere göre daha dar dis araliklarina sahiptir ve asfaltta kullanim için daha uygundur. All Terrain lastiklerin büyük bir çogunlugu karli ve çamurlu zeminlerde kullanilabilirligi gösteren M+S isaretlemesine sahiptir.

General Grabber AT3 Özellikler

Üst Düzey Çekis Gücü

Çekis gücünü arttiran kesitli bloklar ve çok açili kilcallar, toprak vb. gevsek zeminlerde yüksek çekis gücü saglamaktadir. Disa açik oluklara sahip omuz bölgesi, çamurun disler arasindan etkili bir sekilde atilmasini saglayarak çekis gücünü arttirmaktadir.

Arazi Kosullarina Karsi Dayaniklilik

General Grabber AT3, özel kauçuk bilesigi ile kesilme ve ufalanmaya karsi dayanikli hâle getirilmistir. Güçlendirilmis sirt bloklari, hizli deforme olmaya karsi dayanikli olmasini saglamaktadir. Bu iki özellik, yüksek torkla sürüste dahi arazi kosullarinda lastigin dis ömrünü uzatir. Agir yük kosullarinda güvenli sürüs dengesi sunar. Karkasta kullanilan ultra yüksek mukavemetli çelik kusaklar, basincin temas yüzeyinde dengeli dagilmasini saglar. Bu hem daha fazla güvenlik saglamakta hem de kilometre ömrünü uzatmaktadir.

Asfalt Kosullari için Optimize Edilmis Konfor

General Grabber AT3, sirt bloklarinin özel dizilimi sayesinde asfalt kosullarinda sürüs konforunu optimize etmektedir. AT lastik segmenti için iyi bir konfor seviyesi saglamaktadir.

Kategori

Binek / Suv / 4X4

Mevsim

Yaz

Yakıt Ekonomisi

F

Fren Mesafesi

B

Gürültü Seviyesi

74 dB

Taban Genişliği

245

Yanak Kesiti

75

Jant Çapı

16

Yük Endeksi

120

Hız Endeksi

S

Ürün Tipi

Lastik

Ebat

245/75 R 16

Desen

GRABBER AT3