MILESTONE BLASTER


195/45 15 78 V

  • Binek / Suv / 4X4
  • Yaz Lastiği
  • Jant Ebat: 195/45 15
71

Milestone

Milestone lastik üretimi yapan sistemlerden birisidir. Firma sadece lastik üretimi yapmiyor bununla birlikte lastiklere uygun jantlari da üretiyor. Continental çatisi altinda hizmet veren firmanin ülkemizde çok bilinir bir lastik üretici oldugunu söylemek dogru olmaz. Kis ve yaz lastikleri ile farkli ürünler sistemde bulunuyor. Ürettikleri lastikler binek araçlar, hafif ticari araçlar, zirai aletler ve is makinalari yer aliyor. AKO Grup tarafindan ülkemizde satilan lastik firmasini tercih eden kullanicilar genellikle fiyat kalite olarak ideal bir seviyede olmalari nedeniyle bunu tercih ediyorlar. Ülkemizde çok fazla bilinmeyen bu firmanin lastiklerini almak ve karsilastirmak için yapmaniz gereken Polat Lastik sitemize girerek karsilastirma yapmak olacaktir.

Milestone Lastikleri Özellikleri

Milestone yaz ve kis lastigi olarak otomobiller için üç model sunuyor. Bu modeller karsimiza MaxxGrip kis lastigi ve Intendo, Blaster yaz lastikleri olarak çikiyor. Standart açisindan yüksek olsa da kullanicilar bu lastiklerin sert hamurlu olmasindan dolayi sikayetçi olmaktadir.

Hafif ticari araç kullanicilar içinse yaz ve kis aylarinda kullanabilecekleri iki farkli model bulunuyor. Kis aylarinda kullanilacak olan WINTIDE, yaz aylarinda kullanilacak olansa EVOVAN olarak karsimiza çikiyor. Bu iki modelde radyal üretimle sunuluyor.

Zirai aletlerin motorlarin arkasina takilan römork kisminda kullanilmak için üretilen 3 farkli modeli bulunuyor. Bu modeller ML 3, ML 37 ve ML 35 olarak karsimiza çikiyor. Bu üç model römorklarda kullaniliyor. En önemli üretimlerin ise is makineleri için yapiyorlar. Bu araçlar için toplam 9 farkli modelleri bulunuyor. Grayder için ML20, Nakliye makinalari için ML 5, ML 15, Silindir için ML 2, Yükleyici ve buldozerler içinse ML 10, ML 25, ML 30, ML 40 ve ML 60 lastiklerini üreterek piyasaya sunuyorlar. Özellikle sanayi araçlari için özel üretim yaptiklari dikkat çekiyor. Ama diger araçlar içinde üretimleri bulunuyor. Tabi piyasada ki fiyat, kalite kriterlerine bakarak karar vermek daha dogru karar olacaktir. Yapilan karsilastirmalara göre analizin artindan uygun fiyata kullanilabilecek bir lastik demek daha dogru bir yorum olarak karsiniza çikacak demek dogru bir yönlendirme olacaktir.

Milestone Lastik Hakkinda Bilinmesi Gerekenler

Araçlarin hareket etmesinde ve ani gerçeklesen frenlerde durmasini yarayan araç parçalarinin basinda lastikler gelmektedir. Formula 1, WRC ve araba yarislari lastik firmalarinin çalismalarini sürekli bir üst seviyeye çikardigi ve daha kaliteli üretimi yapmaya çalistiklari alanlardir. Kis lastikleri, yaz lastikleri, performans lastikleri ve dört mevsim olmak üzere çok sayida farkli lastik vardir. Otomobiller için jantlarin ebadina göre degisen lastik çesitleri çok sayida mevcuttur.

Kategori

Binek / Suv / 4X4

Mevsim

Yaz

Yakıt Ekonomisi

E

Fren Mesafesi

C

Gürültü Seviyesi

71 dB

Taban Genişliği

195

Yanak Kesiti

45

Jant Çapı

15

Yük Endeksi

78

Hız Endeksi

V

Ürün Tipi

Lastik

Ebat

195/45 R 15

Desen

BLASTER